Hoş Geldiniz

Hoş Geldiniz

Hikayemizi kısaca burada sizinle paylaşıyoruz. Biz Mehmet Ali ve Su. Öncelikle Olympos Mountain Lodge – A Rabbit Hole Getaway’e hoşgeldiniz.

The Rabbit Hole olarak 6 yıl Ankara’da fine dining konseptinde konuklarımıza özel ve rafine bir gastronomi tecrübesi yaşattıktan sonra Aralık 2020’de hayallerimizin peşinden giderek 15 yıl boyunca severek ziyaret ettiğimiz Olympos Mountain Lodge’u devraldık ve OML – A Rabbit Hole Getaway’i yarattık. Bu çok sevdiğimiz otelde artık kendi hayat tarzımızı sizlerle paylaşacak olmak bizi çok heyecanlandırıyor.

Geldiğinizde göreceksiniz, sıradışı bir doğa ve bölge içindeyiz. Beydağları Milli Parkı içinde, çam, ardıç ve sedir ağaçları ile çevrili Beycik Köyü’ndeyiz. Kadim bir dağın zirvesine yakın, Likya Yolu parkurlarıyla çevrili, ormanların, şelalelerin ve yaylaların bir araya geldiği bir dünyamız var.

Çıralı, Olympos ve Phaselis sahillerine arabayla yarım saat, Antalya’ya 1 saat uzaklıktayız (70 km). Kemer ve Tekirova’yı geçtikten sonra ana yolda Beycik sapağını göreceksiniz ve Tahtalı Dağı’na tırmanmaya başlayacaksınız. Otelimiz anayol sapağından yukarı döndükten sonra 5 km mesafede. Beycik Köyü’ne geldiğinizde yönlendirme tabelalarını takip edin. Otelimize yaklaştıkça nefis Tahtalı Dağı ve orman manzarası sizi karşılayacak, keçiler, tavuklar, sincaplar önünüze çıkabilir, yavaş gitmenizi öneririz.

Antalya Havalimanına 1,5 saat (90km) uzaklıktayız. Havalimanı transferine ihtiyacınız varsa lütfen bizimle önceden iletişime geçin.