Suit Dağ Evi Odası (50m2)

Bu geniş, aydınlık ve ferah suit odamızın deniz ve bahçe manzaralı masasında uzun zamandır ertelediğiniz yazılarınızı yazabilir, koltuğa uzanıp kitabınızı okuyabilirsiniz. Odanızın özel verandasında kahve makinenizden dumanı üstünde aldığınız sabah kahvenizi yudumlarken masmavi denizi ve Üç Adaları tepeden seyre dalabilir, çam ormanının ve bahçemizin renklerini doyasıya izleyebilirsiniz. Ferah, yüksek tavanlı odamızın geniş yatağında dilediğiniz kadar tembellik yapabilirsiniz. Odamızda wi-fi, banyo ve tuvalet, saç kurutma makinesi ve kasa da bulunmakta.

Rezervasyonlarınızı varacağınız tarihten 14 gün öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. Varışınıza 14 günden az kalan bir tarihte iptal ettiğiniz takdirde toplam rezervasyon fiyatının %50’si sizden tahsil edilir. Rezervasyon yaptığınızda toplam konaklama ücretinin %50’si ön ödeme olarak alınır. Varış tarihinden 14 gün öncesine kadar yapılan iptallerde bu ön ödeme iade edilecektir.

Olympos Mountain Lodge 12 yaş ve üstü çocuk konuklarımız için uygun. Otelimiz konum itibariyle doğal yaban hayatla iç içe olduğu için hayvan dostlarımızı konuk olarak kabul edemiyoruz. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Otele giriş çıkış saatlerimiz giriş 14:00, çıkış 12:00.

En İyi Fiyat Garantisi. Online & Güvenli Rezervasyon

Dağ Evi Oda Detayları Dağ Evi Odaları Şömineli Dağ Evi (80m2) Gün batımını özel terasınızda izledikten sonra içeride yanan şömine karşısında keyifle oturacağınız, bahçesinde yakacağımız ateşin sıcaklığında parlak yıldızları... Suit Kulübe Şömineli Dağ Evi Suit Oda Detayları Dağ Evi Odaları Suit Dağ Evi Odası (50m2) Bu geniş, aydınlık ve ferah suit odamızın deniz ve bahçe manzaralı masasında uzun zamandır ertelediğiniz yazılarınızı yazabilir, koltuğa uzanıp kitabınızı okuyabilirsiniz. Suit Kulübe Şömineli Dağ Evi Dağ Evi Odası Oda Detayları Dağ Evi Odaları Dağ Evi Odaları 5 adet aynı tip Dağ Evi Odamız var ve isimleri Defne, Zeytin, Lavanta, Nergis, Menekşe. Sabah ışığı geniş pencerelerden süzülerek usulca içeri girerken verandada kahve makinenizden... Suit Kulübe Şömineli Dağ Evi Kabin Oda Detayları Dağ Evi Odaları Kulübe (25m2) 15 Mayıs - 31 Ekim tarihlerinde kullandığımız müstakil kulübemiz yemyeşil bahçe içinde tamamen size ait bir alan sunuyor. Lavantalarla kaplı terasınızda oturup keyifle içkilerinizi yudumladıktan... Suit Kulübe Şömineli Dağ Evi

Dağ Evi Oda Detayları Dağ Evi Odaları Şömineli Dağ Evi (80m2) Gün batımını özel terasınızda izledikten sonra içeride yanan şömine karşısında keyifle oturacağınız, bahçesinde yakacağımız ateşin sıcaklığında parlak yıldızları... Suit Kulübe Şömineli Dağ Evi Suit Oda Detayları Dağ Evi Odaları Suit Dağ Evi Odası (50m2) Bu geniş, aydınlık ve ferah suit odamızın deniz ve bahçe manzaralı masasında uzun zamandır ertelediğiniz yazılarınızı yazabilir, koltuğa uzanıp kitabınızı okuyabilirsiniz. Suit Kulübe Şömineli Dağ Evi Dağ Evi Odası Oda Detayları Dağ Evi Odaları Dağ Evi Odaları 5 adet aynı tip Dağ Evi Odamız var ve isimleri Defne, Zeytin, Lavanta, Nergis, Menekşe. Sabah ışığı geniş pencerelerden süzülerek usulca içeri girerken verandada kahve... Suit Kulübe Şömineli Dağ Evi Kabin Oda Detayları Dağ Evi Odaları Kulübe (25m2) 15 Mayıs - 31 Ekim tarihlerinde kullandığımız müstakil kulübemiz yemyeşil bahçe içinde tamamen size ait bir alan sunuyor. Lavantalarla kaplı terasınızda oturup keyifle... Suit Kulübe Şömineli Dağ Evi